Chovatelská stanice - Flanderský bouvier

Výstavy

KV Netolice Podroužek 26.4.2015

V sobotu jsme po obědě vyrazili na výstavu d Netolic. Vše bylo zkomplikované tím ,že Michal měl rozbité aouto a tak jsme byli rádi , že nám půjčili autíčko rodiče. 

V plánu byla výstava na kterou byly přihlášené všechny holky Ange, Ashli i Darcy a Ashli pak ještě čekal svod a Darcy bonitace. 

Ashli byla přihlášená do třídy mladých. Vystavovala si ji Verča a holky se předvedli moc pěkně. Pro Ashli to byla první výstava. Vzhledem k tomu, že je teď hodně vyrostlá, měla měkčí hřbet ale jinak dostala velmi pěkný posudek a hodnocení výborna 2.

Darcy musela jít do třídy otevřené, protože panička je ....a nějak opoměla na zkoušku, kterou je potřeba ve třídě pracovní {#emotions_dlg.sad}. Darcy byla dost rohozená a nevystavovala se tak jak sme se učily. Ale ani kdyby to bylo leší, asi by to nic nezměnilo. Paní rozhodčí Darcy vytkla především slabší pigmentaci a ne dost výrazný kohoutek. Obdržely jsme hodnocení velmi dobrá 3, čímž jsme splnily podmínku účasti na KV k uchovnění.

Ange pak sklidila od paní rozhočí pochalu, s tím že je ve všem perfektní, jen by mohla mít tmavší oko. Obdržela hodnocení výborná1  a BOV.

Pak ještě proběhl svod, Ashli naměřili 63cm a jediná výtka byla již zmíněnému hřbetu.

Darcy prošla bonací také úspěšně a tak už mě čeká jen poslat přeregistraci a budeme mít doma zase chovnou fenu Smile.

Fotky z výstavy jsou tady.

© 2011-2016 všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek