Chovatelská stanice - Flanderský bouvier

Novinky

MS FB Dánsko 2011

Jsme zpátky. Neutopili jsme se. A zažili spoustu příjemných i smolných okamžiků. Více na stránkách závodů.

01.11.2011

MS Flanderských bouvierů

Nezadržitelně se přiblížil konec října. V tomto týdnu od pátku do neděle proběhne mistrovství bouvierů, tentokrát v Dánsku. Nízké teploty v posledních dnech nám řádně zamotaly hlavu. Rambíček, který jako jediný z České republiky bude závodit( Dánské zákony nepovolují účast psů s kupírovanými ocasy) sice vypadl na více jak na měsíc z tréninku,ale věříme, že vše zvládne na jedničku Wink

24.10.2011

Fotografie z Kyšperecké noci

Do článku o Kyšperecké noci byl přidán odkaz na fotografie

21.10.2011

Kyšperecká noc

V sobotu 15.10. jsme s dalšími spolubojovníky z našeho družstva vyrazili na  závody v Letohradě -Kyšpereckou noc. Od nás jel jan Michal s Gastonem do IPO3 a já s Darcy na čumendu. Amanda s Ange a Verunkou zústaly doma Ange byla ve čtvrtek na operaci a tak nosí tričko spolu s Amandou.

17.10.2011

Angela a Amanda

Zatímco se Amanda zotavuje, přibyla nám doma ještě jedna pacientka. Na včarajší den byla již delší dobu objednána Angela na odstranění tukové boule a novotvarů na mléčné žláze. Operace proběhla dobře a Ange už večer baštila jako by se nic nedělo {#emotions_dlg.jokingly}

14.10.2011

Amanda

I přes pečlivé sledování a kontrolu milulý týden se nakonec naše obavy ze zánětu dělohy ukázaly jako opodstatněné.

Amanda se včera odpoledne podrobila náročné operaci.

Doufáme, že zátěž ze zánětu v těle zvládne a rychle se zotaví.

06.10.2011

Mistrovství republiky FO a FBO 2011

Ve dnech 24.-25.9. proběhlo již třetí mistrovství republiky určené pro beaucerony,briardy a bouviery. Tentokrát se konalo v nádherném prostředí Orlických hor. Bohužel pro zranění se této akce nemohl zúčastnit náš Rambo a v sobotu jsme se dozvěděli, že na mistrovství ZVV3 se zranil i Akim Kostelečák a také nepřijede. A tak letos mistrovství tří plemen proběhlo jen za účasti plemen dvou....

29.09.2011

Anabel

Belinka se svou paničkou Petrou úspěšně složila ZKOUŠKU CANISTERAPEUTICKÉHO PSA. Moc a moc gratulujeme!!!!{#emotions_dlg.yes}

20.09.2011

Darcy

Nafotili jsme fotogafie čtyřměsíční Darcy na zahradě. Fotky jsou v GALERII.

20.09.2011

Badýsek

V neděli jsme se byli podívat na Speciální výstavě bouvierů v Brně a zároveň na Badýska a jeho rodinu. Baddy se také zůčastnil svodu, který splnil a den před tím Národní výstavy, kde získal hodnocení V1.

Po výstavě jsme nafotili pár fotografií s Baddym a naší Darcy. Foto zde.

 

20.09.2011

Rambo

Bohužel se Rambo minulý týden zranil a Michal byl nucen zrušit jeho účast na zkouškách a na Mistrovsví republiky Francouzských ovčáků a Flandeských bouvierů, které má proběhnout tento víkend ve Rzech u Náchoda. Je to velká škoda, ale nejdůležitější je aby se Rambíček uzdavil do Mistrovství světa v říjnu.

19.09.2011

Závody Luková

10.9. proběhly závody v Lukové - čtvrtý závod Podorlické ligy. Více na stránkách závodů.

12.09.2011

Fotky Darcy

Do galerie byl přidán odkaz na nové fotky Darcy z konce srpna, tedy z věku tři a půl měsíce.

09.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. proběhl v České Skalici závod "O pohár Rozkoše". Musím napsat, že se nám i ostatním od nás dost dařilo, i přes úmorné vedro, které o víkendu bylo. Více je na stránce ZÁVODY.

05.09.2011

Závody v České Skalici

V sobotu 3.9. vyrážíme s dalšími cvičákovými kamarády na závody v České Skalici. Verča a Sabča jsou přihlášené do kategorie ZZO, Michal do kategorie IPO1. Chce si s Rambem vyzkoušet jak mají natrénováno na zkoušku, jejíž termín se pomalu blíží. My s Amandou a Darcy budeme fandit a nasávat závodnickou atmosféru....

02.09.2011

Tábor BOBRHOR

Tábor s bouviery, briardy a čechohoráky zkončil, díky Míšovi jsme se mohli na poslední dva dny přidat, takže domů jsme odjížděli v plné sestavě. I těch pár dní bylo fajn, pozdravit se se známými. Nakonec jsme nafotili i pár fotek a Darcy poznala jak je fajn skočit do rybníka Laughing

Jen je škoda že už jsou tábornické a také prázdninové dny za námi. Cry

30.08.2011

Tábor BOBRHOR

V neděli odjela část naší rodiny a smečky na tradiční tábor BOBRHOR, což je zkartka pro zúčastněná plemena. BOuvieři,BRiardi a ČechoHORáci.

My s Darci a Amandou jsme museli zůstat doma, protože jsem nedostala dovolenou. Doufáme, že Michal s Gastonem a Rambem a Verča s Angelou si to užijí i za nás Smile

22.08.2011

Nové fotografie

Do galerie byly přidány nové fotogarfie Darcy a Amandy

19.08.2011

Videa

Přideli jsme na stránky nová i starší videa.

09.08.2011

Výcvikový tábor ve Rzech

Máme za sebou výcvikový tábor...škoda, že byl jenom týden. Kromě dvou dnů jsme měli pěkné počasí a užili jsme si spoustu zábavy. Trénovali jsme stopy, poslušnost i obrany.

Darcy udělala dost velký pokrok v chování, při takovém množství psů, dětí a dalších věcí ,které neznala, jako je hlasité pouštění hudby, zpěv s kytarou nebo oheň se z ní stal absolutně socializovaný pejsek.

Táborové fotky našich miláčků jsou zde

Fotografie z tábora zde

09.08.2011

Tábor

V příštím týdnu nás čeká výcvikový tábor ve Rzech u Náchoda. Týden strávený se stejnými blázny jako jsme my a našimi pejsky.

 

Darcy roste joko z vody, nafotili jsme pár fotek Wink

26.07.2011

Belinka

Anabel Kostelčák - Anandino štěňě se začala se svou paničkou PetrouAnabel věnovat CANISTERAPII. Přejeme jim v této bohulibé činnosti hodně úspěchů.

20.07.2011

Darcy

Máme za sebou první týden s Darcy. Je to pěkné číslo, ale postupně se sžíváme {#emotions_dlg.jokingly}

18.07.2011

Darcy je doma!

Dnes ráno jsme po 25ti hodinovém maratonu dorazili domů s Darcy. Byli jsme pro ni až na úplném konci Holandska. Cesta byla opravdu dlouhá celkem 2,5 tis. km, ale zvli jsme vše, především Michal a taky Darcy.

10.07.2011

Závody v Hronově

V úterý 5.7. poběhly v Hronově závody a i my jsme tam byli .Více na stránce závodů.

08.07.2011

Červnový secvik

V neděli 26.6. proběhl v Jincích, kousek od Příbrami další secvik. Počasí se nakonec umoudřilo a tak nic nebránilo tumu si pěkně zacvičit, nechat proběhat dorost, jak děti, tak štěňata :-)

Dvě fáze poslušnosti a dvě kola obran dali našim čtyřnohým kamarádům docela zabrat, a tak cestou domů vzorně spali. Zabrat dostal i Michal, když Chelsy Nataši ho při obranách dostal při obranách na zem. Velikost hmotnost razance a pevnost zákusu byly pro figuranta pořádnou zkouškou. Potréninkové grilování bylo příjemné zpestření celé akce.

Další trénink bude spojený s táborem BOBRHOR, který proběhne letos v Netolicí v kempu Podroužek.

Fotky z této prima  akce jsou zde

28.06.2011

SECVIK

Tuto neděli nás čeká další secvik. Proběhne v Jincích a těšíme se na setkání se všemi kamarády.

23.06.2011

Víkend plný závodů

O tomto víkendu jsme byli hned na dvou závodech. V sobotu se Michal s Gastonem zúčastnili Memoriálu Jana Křiklavy ve Vysokém Mýtě a zvítězili ve své ktegorii IPO3 a také se stali absolutními vítězi.

V neděli pak se Verča s Angelou zúčastnily Mistrovství mládeže v České Třebové, kde byla otevřena i kategorie ZZO.

12.06.2011

nové webovéstránky

máme nové webové stránky :-))
09.06.2011
« | 1 2 3 4 5 6 | »
© 2011-2016 všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek